Для підтримки петиції про медико-санітарну частину не вистачає 50 голосів

Общество | 11:21, 18.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

Депутат облради Володимир Редька зареєстрував петицію про скасування рішення міської ради, в якому йде мова про передачу медико-санітарної частини до комунальної власності.

24 травня 2017 року Енергодарською міською радою рішенням №65 було надано згоду на прийняття до комунальної власності ДЗ «СМСЧ №1» МОЗ України — єдиної у місті багатопрофільної лікарні. Рішення було прийнято із порушенням принципів гласності та публічності, о 8 вечора. Депутати та мер не провели обіцяних громадських слухань з даного питання та ініціювали передачу до комунальної власності великого державного закладу без надання відповідей на безліч питань. У зв’язку з чим ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ГОЛОСУВАННЯ ЗА ДАНУ ПЕТИЦІЮ! Посилання: http://e-dem.in.ua/energodar/Petition/View/8

Поки що голосів трохи більше сотні, а для підтримки петиції потрібно мінімум 150. Лише медиків в Енергодарі близько 1000, тому таку низьку кількість підписантів складно пояснити. До речі, тільки учасників ходи проти прийняття цього рішення було майже 200.

До кінця голосування лишається 75 днів, тому час ще є. Нагадаємо, що петиція носить рекомендаційний характер і не є обов’язковою до виконання, проте привертає увагу  громади до проблеми.

ФОТО Валерія Щетініна

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: