Діти ЕНВК №9 підбили підсумки благодійних акцій

Общество | 16:09, 1.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

1-го грудня в ЕНВК № 9 провели лінійку, присвячену першому дню зими. На ній підбили підсумки останніх акцій.

В навчально-виховному комплексі активно працює рада лідерів. Його учасники, не дивлячись на маленький вік, живуть життям школи і активно вносять пропозиції щодо організації різноманітних заходів. Президент « Сонячного міста» Дар’я Пилипецька розповіла, що вони активно долучилися до збору дрібних коштів в рамках акції «Залізний мільйон», а сьогодні готові передати свій «скарб» волонтерам».  У підсумку школярі зібрали 300 грн. Слід зауважити, що ці кошти збирали учні з 1-го по 4 класи.

Президент та учасники ради лідерів натрапили у соціальних мережах на оголошення про те, що учень 4-ої школи Микола Лабузов потребує допомоги на лікування онкологічної хвороби. Так, учні НВК №9 вирішили допомогти маленькому енергодарцю. У підсумку діти та їхні бітьки зібрали 7 тис. 640 грн. Ці кошти будуть переведні на особистий рахунок батьків Миколи. Рідних хлопчика, на жаль,  не було на заході, через необхідність бути разом із сином у лікарні. Також на Миколу чекає приємний  подарунок, що для нього підготували в НВК №9 на честь Дня Святого Миколая  — це канцтовари та інші приємні дрібнички. Діти щіро  побажали Миколі Лабузову перемогти хворобу.

Кожен небайдужий енергодарець може  допомогти Миколі Лабузову та його родині, Приєднуйтеся до благодайної акції, яка відбудеться у палаці культури «Сучасник» 3 грудня з 12 до 17 години.

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: