Диктант для депутатів та чиновників

Политика | 07:25, 12.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

На виконання «Програми функціонування та розвитку української мови в Запорізькій області на 2016-2020 роки» в Енергодарі створені та вже почали проводити заняття безкоштовні курси української мови. Так, минулої п’ятниці в ЕІДМУ відбулися перші збори-знайомство слухачів та педагогів-волонтерів.

А Запорізькі депутати та чиновники пішли ще далі. Як повідомляє Запорізька правда, 9 листопада, в День української мови та писемності, народним обранцям та працівникам районних адміністрацій Запоріжжя доведеться доводити, що вони володіють державною мовою.

Департамент освіти і науки міської ради спільно з профільною депутатською комісією з питань освіти підготували «Програму розвитку і функціонування української мови в Запоріжжі».
Програма розрахована на найближчі чотири роки, а її фінансування становить 1 мільйон гривень. Любов до рідної мови виникла у депутатів і чиновників не випадково, це наслідок дотримання норм законів України щодо забезпечення культурно-мовних прав громадян та виконання зобов’язань України перед Радою Європи відповідно до Європейської культурної конвенції.
Відповідно до цієї ініціативи, тепер щорічно депутати міськради, члени виконкому та голови райадміністрацій повинні будуть брати участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності, який буде походити 9 листопада. Пряма трансляція — телемарафону проходитиме протягом двох годин. За цей час депутати Запорізької міської ради та фахівці виконавчих органів Запорізької міськраді, районних адміністрацій міста Запоріжжя повинні написати радіодиктант.

Цікаво, чи візьме приклад з обласного центру Енергодар?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: