Депутати готові витратити на ливневки близько 200 млн. грн.

Политика | 22:43, 24.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

На сьогоднішній сесії депутати прийняли багато важливих для міста питань. Весь порядок денний обговорили на депутатських комісіях, але на сесії обійтися без скандалів не вийшло.

Так, питання про внесення змін до переліку заходів спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів містило в собі виділення коштів на реконструкцію споруд для збирання вод поверхневих стоків міста.

На прохання депутата Сергія Холода начальник управління економіки Олена Овчатова зачитала суми, які планують витратити на ці заходи.

Так, на реконструкцію споруд для збирання вод поверхневого стоку на вул. Курчатова  планують витратити не менше 35 млн. грн., на вул. Молодіжній (від повороту до будівлі №2 на вул. Молодіжній до перехрестя з пр. Енергетиків) ці роботи коштуватимуть 31 млн. 316 тис., на пр -ті Будівельників за це заплатять майже 92 млн. грн. На реконструкцію споруд для збирання вод поверхневих стоків на вул. Енергетиків хочуть витратити 29 млн. грн. Сюди входить і розроблення проектно-кошторисної документації та проходження експертизи.

Деякі депутати вважають, що реконструкція ливневок не може коштувати так дорого. Не дивлячись на це, за це питання було проголосовано.

На сайті публічних закупівель Прозорро ми знайшли два тендери на проведення реконструкції споруд для збирання вод поверхневого стоку.

Зараз триває подання пропозицій. Тож хто буде виконувати ці роботи, поки невідомо.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: