Депутати Енергодара на петицію поклали… великі надії

Общество | 16:37, 27.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

27 на позачерговій сесії міської ради депутати мали розглянути петицію щодо скасування рішення викокному про призначення керуючої компанії «Місто для людей Енергодар». Нагадаємо, автором виступив громадський активіст Ігор Гонімар. Він нарахував 4 порушення регламенту під час прийняття цього рішення, яких, на його думку, досить для того, щоб воно не вважалося законним. На 13.30 в сесійній залі мала проходити спільна депутатська комісія, а за півгодини й сесія. Однак наявні були лише восьмеро обранців – представників «Сильної України», «Батьківщини» та «Захисників Вітчизни». На цьому бажаючі розглядати петицію, підписану всього за добу, закінчилися. Не було на сесії й секретаря міськради Лесі Нікітіної.

Натомість в зал прийшли громадські активісти, які розмістили на видних місцях плакати.

Павло Музика оголосив, що кворуму нема та поспішив покинуту залу засідань — під викрики «Ганьба».

Свято місце порожнім не буває — на крісло мера сів депутат Сергій Хоролець. Він  запевнив: розгляд петиції переноситься на наступні засідання. Торкнувся і проблем підприємства комунальної власності, а саме – його боргів. Він вважає, що неприпустимо накопичувати заборгованість підприємства, в той час як у «конвертаційних центрах» (с) населення готівкою оплачує комунальні послуги на 10 мільйонів щомісяця. При цьому ПКВ не може самотужки розрахуватись з кредиторами, а весь час свої проблеми намагається вирішити за рахунок бюджету. Про цю ситуацію Сергій Хоролець доповів керівництву атомної станції, а до юрвідділу ЗАЕС звернувся з пропозицією ретельно вивчити обставини справи. Адже атомна станція є не лише зацікавленою стороною у поверненні боргів, а й найбільшим платником податків у місті. А куди витрачаються кошти, які можна спрямовувати на розвиток Енергодара?

Суми заборгованості КП ПКВ озвучила член виконкому Тетяна Баляба: ПКВ винне 17 мільйонів податкового збору, а ще 80 мільйонів — це лише штрафні санкції на попередні борги.

Ігор Гонімар нагадав, що депутати не розглянули і дві попередні петиції — тарифну та передостанню, теж по керуючим компаніям. Громадський активіст заінтригував, що готує для міського голови Павла Музики якійсь сюрприз…

Депутат Сергій Холод признався, що мав підозру, що кворуму на сесії не буде. Але висловився на підтримку громади, яка в законний спосіб почала процедуру відкликання міського голови за народною ініціативою.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: