Депутата Валерія Пушкарьова відкликано за народною ініціативою

Политика | 17:23, 22.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Делегати з’їзду партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» ухвалили рішення відкликати за народною ініціативою депутата Енергодарської міської ради Запорізької області VII скликання Валерія Пушкарьова.

Волю енергодарців колегам озвучив народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.

— Це стало можливим завдяки тісній співпраці ініціативної групи виборців і нашої партійної організації. Ми й надалі будемо надавати організаційну та юридичну підтримку виборцям, які ініціюватимуть відкликання з місцевих рад людей, котрі нехтують своїми зобов’язаннями перед громадами, дискредитують партію та інституцію місцевого самоврядування, – зазначив парламентар.

Валерій Пушкарьов не виконував обов’язки депутата місцевої ради у виборчому окрузі, не підтримував зв’язок із виборцями. Окрім цього, правоохоронними органами були виявлені численні зловживання у сфері будівництва та архітектури на території міста Енергодара, у зв’язку з чим було відкрите відповідне кримінальне провадження. Наразі Пушкарьов підозрюється у незаконному використанні своїх службових повноважень та отриманні хабаря в розмірі понад 150 000,00 грн.

Раніше секретаріат ЗТО партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» надіслав  на адресу Енергодарської міської виборчої комісії Рішення Ради Запорізької територіальної організації щодо відкликання депутата Енергодарської міської Валерія Пушкарьова за народною ініціативою.

Джерело: офіційний сайт територіальної організації БПП Солідарність

Ігор Артюшенко на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував ситуацію: »

Сьогодні на партійному з’їзді в Києві звернувся до колег з проханням підтримати ініціативу енергодарців про відкликання депутата енергодарської міськради Валерія Пушкарьова.

Щоб ця особа не мала можливості прикривати свої корупційні діяння, прикриваючись мандатом депутата від БПП-Солідарність.

Делегати з’їзду проголосували одноголосно «ЗА»!

Всі люди скоюють помилки, але не всі готові їх визнавати і, більше того, готові їх виправляти.

Але для мене це принципове питання. Не давати можливості пройдисвітам паплюжити чесне ім’я нашої партії.

Не скажу, що поведінка пана Пушкарьова стала для мене несподіванкою. Я очолив Запорізьку територіальну організацію восени 2016 року, тобто вже через рік після місцевих виборів в Енергодарі.
І одразу в вересні 2016 цей пройдисвіт був пійманий на гарячому — за отримання хабаря.

Але через бюрократичні і технічні процедури ми не могли його відкликати одразу. І самі енергодарівці, може, сподівались, що він визнає і піде на угоду зі слідством.
Насправді — це юридично важко, забрати у депутата мандат.

І фактично тільки наша політична сила не прикриває пройдисвітів, а навпаки — активно виявляє їх і забирає мандати.

І я офіційно заявлю, що ми і надалі продовжимо звільняти наші лави від злочинців та зрадників, які дискредитують Президента, партію і всю інституцію місцевого самоврядування.

Я переконаний, що і в інших політсилах є особистості, які, м’яко кажучи, не викликають довіри. Тож закликаю колег з інших партій не захищати корупціонерів у своїх рядах, а долучитися до очищення українського політикуму.
Від того українське суспільтво тільки виграє.»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: