Депутат Іван Морщавка несподівано вступився за опозиціонерів

Политика | 09:31, 13.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

На своїй сторінці в соцмережі депутат Галина Железняк надала перелік депутатів, які, на її думку, є коренем зла у місті:

«Анохин Анатолий Анатольевич, Барановский Дмитрий Павлович, Гавриляк Владимир Дмитриевич, Кабанов Олег Владимирович, Мариненко Анатолий Петрович, Мишин Павел Александрович, Никитина Леся Александровна, Папалуца Оксана Николаевна, Сорока Иван Васильевич, Сидаш Сергей Васильевич, Холод Сергей Федорович, Хоролец Сергей Вадимович, Черный Николай Николаевич блокируют по личной вредности и зависти утверждение городского бюджета.Поэтому деньги остаются на депозите, а не идут на ремонты дорог, подъездов, крыш, подвалов, швов, нет полива, нет зарплат у бюджетников. Люди от безысходности выходят на улицу и пикетируют…»

Далі депутат розмістила відео пікету від 11 червня, який вібувався під вікнами будинку депутата від опозиції Сергія Хорольця.

Безымянный

Під своїм постом Галина Железняк отрима коментар однопартійця, лідеру «Захисників Вітчизни» в Енергодарі Івана Морщавки.

«Шановна Галино Іванівно! Формально вказані депутати праві! Звіт про виконання бюджету за 2016 рік не прийнято! Чому? А тому що його не надано на розгляд депутатів. А чому не надано? А тому, що факти про мяко кажучи нецільове використання бюджетних коштів є. Але для того щоб звіт НЕМОЖЛИВО було прийняти, так звані правоохоронці разом з суддями вилучили ВС, документацію, яка потрібна була для того щоб прийняти звіт, не залишивши копій! цим самим бандюки в погонах на посадах суддів, слідчих і прокурорів фактично приховали ВСІ злочини по використанню бюджетних коштів, які могли б виявити депутати. Головні злодії в цій справі судді та прокурори, які фактично знищили можливість прийняття звіту про використанню бюджетних коштів за 2016 рік. А без звіту за 2016 рік неможливе прийняття бюджету і на 2017 рік. Так що пікет поставлено не за тою адресою. Напали на Хорольця! його можна не боятись? А пікети, які потрібно поставити напроти прокуратури та суду з вимогою надати копії вилученої документації про використання коштів за 2016 рік для надання документів депутатам щоб вони розглянули звіт, боязно??».

Сперечатися з Іваном Морщавкою завжди було складно.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: