Де і як енергодарці писали диктант національної єдності

Общество | 14:59, 9.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

В День української мови та писемності в Енергодарі долучилися до написання диктанту національної єдності.

У міськвиконкомі писали працівники органів місцевого самоврядування та представники громадськості. На жаль, депутати та міський голова (так само як його заступники й помічники) не змогли взяти участь у Всеукраїнському заході. Всього в кабінеті №217 зібралось 15 осіб. Серед них — керуючий справами виконкому Володимир Біряк та голова міської виборчої комісії Володимир Голіщев. 

Писали диктант в начальних закладах, управлінні освіти і науково-методичному центрі. Власне, всі бажаючі могли долучитися до процесу в індивідуальному порядку. А ті, хто написання диктанту сприйняв як нагоду поспілкуватися з однодумцями, вирушили до центральної бібліотеки. Там в зручній обстановці та затишній атмосфері долучилися до акції близько 30 осіб: журналісти, студенти ЕІДМУ, громадські активісти.

Після закінчення трансляції ділилися враженнями. Так сталося, що для переважної більшості такий досвід був першим. Студенти згадали, що писали такі диктанти в школі.

Потішилася участю у флешмобі найстарша учасниця — Людмила Табакаєва, якій 70 років. Їй сподобалася і ідея акції, і атмосфера, і текст, і голос ведучого.

Всі, хто писав в бібліотеці, планують відправляти свої диктанти на сайт «Українського радіо» на перевірку. Сподіваються не стільки на отримання призів, скільки на те, що їхня участь буде зарахованою та ввійде в історію національних диктантів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: