Де будемо з засухою боротися — в світі чи, може, почнемо з міста?

Общество | 12:23, 16.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

А чи знають енергодарці про те, що завтра, 17 червня, відзначається Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою?

Інформація про це є на сайті міської ради в розділі «План-календар організаційних заходів»

Крім різного роду сумної статистики, в деталях саме цього організаційного заходу зазначено:

Генеральна Асамблея проголосила 17 червня «Всесвітнім днем боротьби з опустелюванням і засухою» в 1995 році у зв’язку з річницею з дня прийняття Конвенції Організації Об’єднаних Націй по боротьбі з опустелюванням 17 червня 1994. Державам пропонувалося присвячувати Всесвітній день підвищенню інформованості про необхідність міжнародної співпраці в боротьбі з опустелюванням і наслідками засухи та про хід здійснення Конвенції по боротьбі з опустелюванням. Опустелювання — це один з найбільш тривожних світових процесів деградації навколишнього середовища. Воно загрожує здоров’ю та джерелам засобів для співіснування більше 1 млрд. людей. Щороку опустелювання і посуха призводять до втрат сільськогосподарської продукції орієнтовно на суму в 42 млрд. дол США.
Про те, ЩО РОБИТИ, щоб запобігти таким процесам, не вказується. Хоча, якщо «думати глобально, а діяти  — локально», то висновок напрошується один: налагодити полив в Енергодарі! Інакше нам загрожує засуха та опустелювання!
19339852_1928157734122681_1003309725_o

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: