«Дайте книгу скарг!» Міський голова подав скаргу на збори виборців

Политика | 20:28, 28.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні Олександру Жукову та Олександру Балябі, голові та секретарю зборів виборців, а також і обраному на зборах офіційному представнику ініціативної групи Любові Цигиці, довелося прийти на засідання територіальної виборчої комісії.

Такий «святковий захід» до Дня Конституції вирішив провести голова місцевої ТВК Володимир Голіщев у відповідь на скаргу міського голови Павла Музики. У ній мер, який не склав присягу та підписав рішення виконкому без протоколу, називає відкликання себе з посади безпідставним, а також перераховує порушення, допущені простими громадянами під час проведення безпрецедентних зборів…

Скаржитися Павло Олексійович почав 26 червня. У дводенний термін скаргу треба обов’язково розглянути, тому саме 28 приймається рішення зібрати зацікавлених осіб та членів ТВК, щоб провести процедуру.

Зацікавлені, тобто ті, на кого поскаржився голова, відклавши справи змогли прибути до виконкому, де базується ТВК, у встановлену годину. А от члени комісії, крім голови та ще двох осіб, завітати до кабінету не змогли (дивно, скажіть — свято ж, 4 вихідних попереду, літо…) Тож голові, Володимиру Голіщеву, довелося відмовитись від розгляду скарги прямо сьогодні.

Про це він повідомив Любов Цигицю.

Любов Миколаївна одразу після  зборів вибрців 21 червня говорила про те, що легким процес відкликання мера не буде. Але громада готова долати труднощі.

Так, сьогодні продовжився збір підписів у наметах, встановлених на вулицях Енергодара.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: