Архив

В Енергодарі вперше проходить конкурс «Жінка року»

Организатор: Міська рада

20 февраля - 08 марта

   Відповідно до розпорядження міського голови від 24.01.2018 №25-р, у місті Енергодарі вперше проводиться міський конкурс «Жінка року». Мета конкурсу — відзначення та підтримка найбільш активних жінок за вагомий внесок у соціальне, економічне, політичне, культурне, духовне та спортивне життя міста, стимулювання позитивних зрушень у жіночому середовищі та утвердження ґендерної культури у суспільстві.


Конкурс відбудеться у березні поточного року у 16 номінаціях:
Жінка – представник місцевих органів виконавчої влади;
Жінка – працівник органів місцевого самоврядування;
Жінка – депутат міської ради;
Жінка – громадський діяч;
Жінка – енергетик;
Жінка – підприємець року;
Жінка – працівник освіти і науки;
Жінка – працівник охорони здоров’я;
Жінка – працівник культури і мистецтва;
Жінка – спортсменка;
Жінка – працівник правоохоронних, судових органів, нотаріату та адвокатури;
Жінка – працівник соціального захисту населення;
Жінка  — волонтер;
Жінка – берегиня свого роду;
Жінка – працівник засобів масової інформації;
Жінка- службовець Збройних Сил України.


До участі у конкурсі запрошуються жінки віком від 18 років за поданням підприємств, установ та організацій міста, структурних підрозділів міської ради, громадських організацій (кількість кандидатур необмежена), які своєю діяльністю впливають на громадське життя міста.
Подання має включати: стислу біографічну довідку учасниці Конкурсу; відомості про внесок у соціально-економічний, культурний, політичний, духовний та спортивний розвиток міста; досягнення, перелік нагород, відзнак, особливих заслуг та номінацію Конкурсу.
Документи для участі можна надавати до 20 лютого 2018 року до відділу у справах сім’ї та молоді міської ради у електронному та друкованому вигляді за адресою: вул.Курчатова,11, м.Енергодар тел./факс (06139) 65535, e-mail: vssm@en.gov.ua.
Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками в урочистій обстановці з нагоди Міжнародного жіночого дня.

comments powered by HyperComments

Еще Конкурсы