Архив

Конкурс «Запорізька область. The best travel photo»

20 января - 30 июня

Запорізький обласний краєзнавчий музей за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації оголошує проведення у 2018 році обласного фотоконкурсу «Запорізька область. The best travel photo» для створення туристичного іміджу Запорізької області.

Кожен учасник може надіслати до 4 фотографій, у конкурсі можуть брати участь фізичні особи, яким виповнилося 16 років, юридичні особи та громадські організації які офіційно подадуть заявку про участь.

Заявки та фотороботи приймаються за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Троїцька, 29, електронна адреса: tour-konkurs@ukr.net. Телефон для довідок: (061) 239-06-33, 096-109-04-56. Голосування за найкращі роботи буде відкритим — в соціальній мережі Фейсбук на сторінці Facebook .

Участь у конкурсі передбачає згоду на використання фотографій у друкованій, сувенірній продукції, на інтернет-ресурсах, виставках з метою популяризації Запорізької області.

Прийом робіт триватиме до 30 червня 2018 року. Підсумки конкурсу буде підбито 25 вересня 2018 року. За результатами конкурсу в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться виставка з використанням 100 найкращих фоторобіт переможців.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

comments powered by HyperComments

Еще Конкурсы