Чотири обіцянки виборцям від Олега Гордевича

Общество | 21:33, 12.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні мешканці будинку №6, що по Лісовій, запросили в гості свого депутата та, за сумісництвом, секретаря ради Олега Гордевича.

Поки що сенсаційного матеріалу, де б вдячні жильці вихвалялися прекрасною роботою комунальників, в нашому місті годі й чекати. Виборці запросили народного обранця на місце подій, щоб запитати: «як нам пережити цю зиму?»

В будинку «букет» неоригінальних проблем: протікаюча покрівля (позаминулого року навіть пожежу по електричній частині мали), неремонтований під’їзд, відсутність місць для парковки (пояснимо — у будинку нема двору ВЗАГАЛІ — він розташований навпроти пологового та дитячого стаціонару), несправна запорна арматура в підвалі… Мало не забули — люди ще й тарифами незадоволені!

Отже, Олегу Гордевичу довелося проявити неабияку дипломатичність, щоб зустріч пройшла в конструктиві. Чимало в цьому допоміг активний мешканець будинку пан Лівінський. Він весь час закликав сусідів вислуховувати депутата та формулював правильні питання.

Звичайно, мешканцям довелося вислухати і «Сагу про депкорпус», і історію «Про недовершеність комунальних служб», і легенду «Про плани на майбутнє», і навіть початок «Оди  ОСББ», яку, щоправда, якось заглушили невдоволені голоси виборців.

Коли люди виговорилися, проявився і «сухий залишок» від зустрічі. Перше і найголовніше — те, що вже завтра секретар ради повернеться в цей будинок з фахівцями ПКВ, щоб подивитись, яким чином зарадити діркам на покрівлі. Адже до капремонту, який через ….ну, багато через що в цьому році здійснити не вдалося, перенісся на 2018 рік. А якщо покрівля на черзі на капітальний, поточний ремонт робити не можна, що дуже не подобається мешканцям верхніх поверхів та й усім, хто пам’ятає пожежу в електрощитку. Поки що люди спорудили на горищі високоінженерну конструкцію зі сполучених сосудів, що хоч якось рятує від дощу, але…

Капітальний ремонт мешканці будуть чекати з нетерпінням та командою власних експертів, які слідкуватимуть за кожним кроком підрядників, щоб роботи виконувалися якісно, за графіком та без порушень ТБ та звалищ сміття навколо. Олег Іванович таку ініціативу підтримав.

Розширити двір за рахунок «типу газонів», де по факту і так паркуються автівки мешканців, секретар теж пообіцяв вже наступного року.

Запорну арматуру в підвалі   теж перевірять — це ще одна обіцянка від депутата.

З тарифами виявилося складніше. Олег Гордевич почав був розповідати про те, що наші тарифи — найтарифніші тарифи, які сто год не перераховувались… Але у мешканців була своя арифметика — з платіжок. Якою б методикою не користувалися розробники нових та дуже кономічно обгрунтованих тарифів, жильцям все одно не зрозуміло, чому в три рази подорожчало прибирання під’їздів, чому їхнє сміття «потягло» на стільки, а не так, як у сусідів з такого самого будинку…. Згадали про інвентрарізацію.  Олег Горевич зазначив, що вона мала б узаконити тарифи в платіжках, зроблені за «методикою». Але результатів цього таємничого процесу перерахунку лампочок та прибирань в під’їздах ще ніхто не бачив…. Отже, четвертою обіцянкою Гордевича стало оприлюдення результатів інвентатарізації по Лісовій, 6 (щоправда, проводитись вона мала в присутності мешканців, але то вже таке…) До речі, на сайті міської ради є навіть графік проведення інвентарцізації, так от на Лісовій, 6 її провели (мали були провести?) … 20 лютого.

Наприкінці зустрічі Олег Гордевич підтвердив  кореспонденту В Энергодаре INFO: це — ненормальна ситуація, коли для того, щоб змусити комунальників працювати, доводиться викликати на місця депутатів, секретарів, мерів… Люди сплачують гроші за послуги, які мають надаватись. До речі, від мешканців в ПКВ мертвим вантажем лежать скарги та заяви, а відповіді (наприклад, про ремонт під’їзду в 2017 році), можна сміливо відправляти в сміттєвий бак, який з понеділка стоїть у дворі, повний «ароматної» начинки….

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: