Чого чекати в новому навчальному році? Підсумки колегії педагогів

Общество | 12:51, 29.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 29 серпня відбулась розширена колегія управління освіти на базі НВК№1.

Освітяни міста зібрались, щоб обговорити проблемні питання, визначити шляхи їх вирішення, а також нагадати вкотре самим собі, якими талановтими дітьми і колегами вони оточені.

Обговорюючи кадрові питання, начальник управління освіти Світлана Букреєва повідомила, що проблему з вчителями груп подовженого дня вирішено, наразі черга за вихователями для дитсадків, музичними керівниами та молодшим медичним персоналом.

В Енергодарі працює 13 закладів дошкільної освіти — на 104 дитини в цих закладах припадає 100 місць. Електронна черга до дитсадка пройшла випробовування часом і наразі лишається зручним інструментом батьків, які в режимі онлайн спостерігають за чергою, що виключає корупційну складову при влаштуванні в садочок.

Світлана Букреєва наголосила на тому, що батьки погано ознайомлені зі станом справ в садочках, тому над цим слід попрацювати і докладно розказувати батькам, чим живе заклад.

Порівнювати школи та виставляти якийсь певний рейтинг цього року не стали. Світлана Букреєва порівнювала досягнення енергодарських випускників з досягненнями по області та країні. Так, за статистикою в Енергодарі не подолали мінімальний поріг ЗНО менший відсоток випускників, ніж по області. Але зі складанням англійської та фізики були проблеми, і щоб їх не допустити, слід звернути увагу на викладання цих предметів. І знову ж таки, двоє випускників ЕБГ «Гармонія» склали ЗНО з анлійської на найвищий бал — 200. Всього 388 осіб з Енергодара складали ЗНО.

До першого класу цього року йдуть 632 дитини. Набрано 23 перших класів. Експериментальний клас, який навчатиметься за проектом «На крилах успіху» розпочинається в ЕБГ «Гармонії», перший клас з українською мовою навчання відкрито у російськомовній школі №2. Загалом відбувається поступовий перехід на українську мову навчання в усіх навчальних закладах міста.

Питання з харчування дітей на особистому контролі начальника управління освіти. Утримання для держави однієї дитини в дитячому садочку коштує на рік близько 21 000 грн, однієї дитини в школі на рік — 13 040 грн, одного позашкільника — 2900 грн.

Середня зарплатня вчителів і технічного персоналу минулого року склала 3261 грн, а цього року — 5087 грн.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: