Члени виконкому сьогодні підтримали все. Крім бюджетного питання

Политика | 16:26, 28.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні на засіданні виконкому розглянули та підтримали декілька програм або змін до них.

Щоб забезпечити видатним спортсменам премію в розмірі 3, а не 1 тисяча гривень на місяць, щоб забезпечити проведення масових спортивних заходів, купити форму та ще й не забути про вимпели та плакати, змінили Програму розвитку фізичної культури та спорту на 2017 — 2020 роки на + 70 тисяч гривень.

Погодили Програму розвитку культури на 2018-2020 роки, а це 32 мільйони гривень на весь період. Але начальник відділу Надія Кулагіна підкреслила, що це  — всі побажання, включаючи ремонти приміщень та закупівлю необхідного обладнання.

Програму соціальної допомоги на 2018-20120 роки члени виконкому пропонували навіть збільшити, але поки що зупинилися на пропозиціях, обгрунтованих на засіданні відповідної комісії та озвучених начальником УПСЗН Оленою Смирновою. Так, депутатський фонд допомоги буде налічувати 3 млн. 600 тис.грн., що в перерахунку на одного народного депутата становитиме 95 тисяч гривень на рік. Можливо, цю суму будуть коригувати в бік збільшення.

Запропонували також проект Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей. Олена Смирнова повідомила, що програма міститме все, що й минулі роки, але «збагатиться» таким: пропонується закласти кошти на професійне навчання (наприклад, водіїв категорії С — на 10 осіб, а це майже 97 тисяч гривень), а програму медичного страхування доповнити, щоб атовці могли застрахувати не лише себе, а й свою родину.

Обговорювали проект Програми охорони навколишнього середовища — з`ясовували глибину свердловин та безпечність очисних споруд. Врешті решт майже всіх членів виконкому переконали,  що Програму можна приймати в такому вигляді.

А от щодо бюджету не склалося: Тетяна Баляба посіяла зерна сумнівів ще в трьох членах виконкому щодо законності наданого начальницею фінуправління Оленою Денисенко звіту за 9 місцяів 2017 року. Тетяна Тимофіївна  вважає, що через суди, які тривають, видатки затверджувати не варто. Отже, рішення прийняте не було.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: