Члени виконкому радять енергодарцям активніше відстоювати свої інтереси

Общество | 13:43, 4.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні у мерії за ініціативою членів виконкому Тетяни Баляби та Миколи Захарова відбулася прес-конференція: обговорювали ситуацію, в якій опинилося наше місто.

Нещодавнє аварійне відключення від електромережі 1 та 2 мікрорайонів ще раз довело – в Енергодарі триває комунальний колапс. Багато років в місті не ведуться ремонтні роботи, інфраструктура морально та фізично застаріла. Ще й призначили керуючу компанію «Місто для людей Енергодар», яка за місяць діяльності не показала себе з хорошої сторони.

Микола Захаров зазначив: назад шляху немає, настав час «почистити» владу. Також звернувся до депутатів – з необхідністю якомога скоріше назначити сесію для вирішення важливих питань міста.

Присутній на прес-конференції депутат Сергій Холод пообіцяв зайнятися цим питанням. Але зауважив: у депкорпусі залишилася меншість тих, «хто турбується за містян». Зазначимо, що серед членів виконкому склалася така ж ситуація.

Тетяна Баляба розповіла, що наразі справу з призначення керуючої компанії розглядають у суді – подано позов. Енергодарцям незабаром мають прийти платіжки від МДЛ, але Тетяна Тимофіївна рекомендує не платити за ними, допоки суд не винесе своє рішення щодо законності призначення керуючої компанії.  Також вона закликала містян, зокрема працівників атомної станції, не боятися та брати активну участь у житті міста.

На заході був і громадський активіст Олександр Дєвочкін. Він нагадав про те, що договір, який енергодарці уклали з КП «ПКВ» ­- двосторонній. І розривати його можна тільки за згодою обох сторін.

Якщо найближчим часом депутати не зберуться на сесію, активісти готові влаштувати акцію Дістало 3.0.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: