Члени містобудівної ради схвалили Детальний план території мікрорайону 10а

Общество | 20:23, 29.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 29 березня, у виконкомі відбулося засідання містобудівної ради, на якому розглянули Детальний план території мікрорайону 10а. Нагадаємо, цей район рішенням міськради було зарезервовано під індивідуальне будівництво воїнам АТО.

Загальна площа району 23,55 Га.  Згідно Детального плану, на визначеній території, а це буде продовження вул. Курчатова,  має бути 93 ділянки по 10 соток.

Як зазначила головний архітектор проекту Надія Добряк, всі плани було розроблено у відповідності до вимог та норм містобудування. Присутнім було продемонстровано схеми водопостачання, електромереж, транспорту. На території мікрорайону планують побудувати торговий центр, автостоянку, кафе, спортивний майданчик. У центрі мікрорайону має бути площа, де мешканці зможуть відпочивати та спілкуватися.

Члени ради схвалили продемонстрований Детальний план, зауважень не було. Головний архітектор міста Віра Знахуренко розповіла, тепер деякі розділи проекту потрібно узгодити з службою цивільного захисту, МНС. Тільки після цього питання буде винесене на розгляд виконкому.

Про конкретні дати, коли має розпочатися будівництво, мови поки не йде.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: