Чи виділять в Енергодарі окреме приміщення для облаштування пункту обігріву?

Общество | 08:51, 18.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні на сайті Енергодарської міськради з’явилось повідомлення про те, що 17 січня у виконкомі відбулася робоча нарада з питання щодо організації в Енергодарі роботи пункту обігріву бездомних громадян.

« У більшості населених пунктів області пункти обігріву базуються саме на територіях лікувальних закладів, адже безпритульні громадяни нерідко потребують медичної допомоги. В Енергодарі, відповідно до нормативно-правових документів — розпорядження міського голови від 22.11.2017 №329-р та Комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру міста Енергодара на 2017-2018 роки – роботу стаціонарного пункту обігріву на період сильних морозів організовано на базі приймального відділення ДЗ «СМСЧ №1».
Виконувач обов’язків начальника ДЗ «СМСЧ №1» Ольга Берестова зазначила, що нерідко безхатченки, які приходять погрітися, займають вільні  місця у коридорі, а пацієнти змушені стоячи очікувати черги на прийом. Окрім того, через роботу з бездомними громадянами медичні працівники змушені нести додаткове навантаження, відволікаючись від роботи з пацієнтами.


Ольга Берестова зазначила, що протягом тижня до пункту обігріву звернулися 8 осіб, двох з них було госпіталізовано. Не всі з громадян, які звертаються, є бездомними, проте у допомозі не відмовляють нікому.
При їдальні, розташованій на території ДЗ «СМСЧ №1», для безхатченків пропонується гаряче харчування. Двічі на тиждень, по вівторках та п’ятницях, бездомні можуть отримати повноцінний обід. Допомогу в організації харчування надає громадська організація «Віра та милосердя» (керівник Ірина Борисенко).
За підсумками наради вирішено розглянути можливість передбачити окреме приміщення для облаштування пункту обігріву на зимовий період, залучивши волонтерів, а також запропонувати Енергодарському міському відділенню поліції включити до маршруту патрулювання приймальне відділення для контролю за дотриманням порядку».

Варто зауважити, що в Енергодарі проблема пункту обігріву для бездомних існує давно. Про це у лютому 2017 р. писало видання «Новости Энергодар» у статті «Реальности пункта обогрева в Энергодаре».

Пункт обігріву в нашому місті виглядає дуже скромно. Під нього «обладнали»  сходинкову клітину медсанчастини.

Можливо, питання пункту обігріву нарешті вирішиться? Але, незрозуміло, чому про це згадують лише з приходом морозів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: