Чи продавали в АТБ пиво неповнолітньому? Заплутана історія з щасливим фіналом

ЧП | 21:16, 2.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

На засіданні адміністративної комісії міської ради було розглянуто два протоколи, що стосуються продажу алкогольних напоїв неповнолітньому.

Згідно з матеріалами однієї зі справ, у магазині «АТБ» по вулиці Козацькій продавець продала пляшку пива неповнолітньому Б. При цьому був присутній громадянин С., який мав намір зняти на відео продаж пива підлітку. С. представився тренером неповнолітнього. Однак у матеріалах іншої аналогічної справи, де фігурують обидві зазначені особи, громадянин С. повідомив, що з Б. не знайомий. Виходячи з цього, достовірність пояснень С. підлягає критичній оцінці. Крім того, обставини вказують не тільки на систематичність дій С., але й на залучення неповнолітнього до систематичного вживання алкоголю. Окрім інших порушень при складанні протоколу, підліток був опитаний правоохоронцями без присутності батьків або педагогів, що є прямим порушенням закону.
Адвокат, який представляє інтереси продавця, при розгляді справи вказав на суперечливість та необґрунтованість зібраного адміністративного матеріалу. Зокрема, у матеріалах справи відсутній протокол про вилучення алкоголю та сам речовий доказ — пляшка пива, яку нібито було продано неповнолітньому. У поясненнях Б. відсутній чіткий опис продавця, який продав йому алкоголь. Всі зазначені обставини означають, що ніяких доказів, які підтверджують факт продажу алкогольного напою неповнолітньому, немає.
Окрім того, за інформацією адвоката, у діях громадянина С. вбачається факт вимагання ним у суб’єктів господарської діяльності (магазину АТБ) матеріальних благ: грошей, алкогольних напоїв тощо. Про неповноту та суб’єктивність перевірки також свідчить те, що правоохоронцями не були опитані свідки, зокрема, продавці магазину. У зв’язку з тим, що співробітники поліції відмовилися зафіксувати факт вимагання, представник одного з суб’єктів господарської діяльності був змушений звернутися до суду.
Рішенням Енергодарського міського суду відомості за фактом вимагання з боку громадянина С. внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: