Чи правильно в Енергодарі проводяться роботи з визначення прибудинкової території?

Общество | 22:20, 26.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Працівники БТІ визначили склад прибудинкової території  з 1 по 5 мікрорайони міста. Про це стало відомо сьогодні, 26 липня, на засіданні виконкому.

Як ми повідомляли раніше, на ці розрахунки сесією міськради було виділено 608 тис. грн. Планується, що до кінця серпня будуть визначені всі прибудинкові території Енергодара.

Член виконкому Тетяна Баляба сумнівається що розрахунки, які виконує БТІ, є вірними.  Розроблення прибудинкової території має виконуватися згідно системи, яка прописана у Настанові  щодо розподілу територій мікрорайонів (кварталів) для визначення прибудинкових територій багатоквартирної забудови. Тетяна Тимофіївна впевнена, працівники БТІ обраховують прилеглі до будинків території  інакше, по своїй схемі. Також вона зауважила на тому, що ці роботи має виконувати не технік з БТІ, а спеціаліст.

Не зважаючи на ці факти, питання набрало необхідні голоси від членів виконкому.

Було розглянуто питання і про внесення змін до рішення виконкому, яке стосується порядку перевезень населення пільгових категорій, зокрема – введення в обіг багатофункціональних пластикових карток «Картка енергодарця». Картка буде містити  персональну інформацію про власника. Її впровадження дозволить побачити реальну кількість пасажирів – пільговиків.

В салонах маршруток з’являться валідатори. Деякий час кількість поїздок за карткою не буде обмежена. Але пільговики зможуть користуватися нею у транспорті не частіше ніж 1 раз на 10 хвилин.

Енергодар буде першими у Запорізькій області по впровадженню цього проекту.

Фото: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: