Чи готовий Енергодар «зустрічати» ботулізм?

Общество | 18:36, 19.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

В соцмережах з’явилася інформація про черговий випадок отруєння рибою в нашому місті — ніби є двоє постарждалих з підозрою на ботулізм.

Це підтверджує і Анатолій Сидоренко — голова профспілки співробітників швидкої допомоги Запоріжжя — 18 квітня дві мешканки Енергодара були доставлені в обласну інфекційну лікарню. Також є інформація про те, що пацієнткам ввели сироватку проти ботулізму (ПБС) Перебіг захворювання зазначений як «тяжкий»

Безымянный

А в листопаді минулого року на своїй сторінці Євген Данильченко розміщував оголошення про те, що підприємці Енергодара для екстрених випадків закупили протиботулінічну сироватку на випадок, якщо в СМСЧ №1 такої не знайдеться.

18009750_1899815906956864_215489924_n

Кореспонденти В Энергодаре INFO запитали пана Данильченка, чи не зверталися останнім часом до нього енергодарці по допомогу з надання сироватки? Виявилося, ні. Але Євген Данильченко зазначив, що і зараз сироватка в них є, її вартість і сьогодні близько 8 тисяч гривень (при продажі препарату на цю суму знову закупається новий). До речі, житття семерих людей були врятовані завдяки тому, що в енергодарського підприємця є ця вакцина. Наприклад, останній раз по сироватку приїздили з Кривого Рогу.

Як видно з повідомлення від Анатолія Сидоренка, ПБС пацієнтам ввели. Але у нас чи  вже в Запоріжжі? Чи є в енергодарській лікарні цей препарат та чому  хворих відправили аж у обласний центр, на даний момент нам невідомо, але ми це з’ясуємо найближчим часом. А також дізнаємось, чи знають наші медики про те, що в разу необхідності ПБС можна знайти і в Енергодарі.

 Фото: Інтернет

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: