Чи готові в Енергодарі приймати переселенців?

Общество | 12:58, 1.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні відбулася робоча нарада керівництва міста з представниками громадських організацій та політичних партій з приводу загострення ситуації на Авдіївському напрямку. В області, в тому числі і в Енергодарі, очікують на приїзд вимушених переселенців. До цього треба відповідно підготуватись — подбати про житло, речі, продукти харчування та ліки. Але обговорення велося скоріше абстрактно. Міський голова Павло Музика, його заступники та секретар ради Олег Гордевич звернулися до присутніх не з одним закликом: допомагати, бути людяними тощо. Але з конкретики була лише пропозиція утриматись від проведення масових заходів.
16466030_1860559604215828_311169067_o
Представник атовців Микола Звірик зазначив, що ситуація в Авдіївці складна, але вона така з 2014 року. Він нагадав, що існує ще й південний напрямок — Маріуполь. Атовець поставив питання руба: чи є в місті стратегія діяльності, яка б була спрямована на підтримку тих військових, які утримують саме маріупольський напрямок? Крім того, Микола Звірик зауважив: в 2014 році переселенці їхали з двох областей, а зараз мова йде про дин населений пункт, в якому в кращі часи мешкало 30 тисяч населення, а зараз лишилося вдвічі менше. І не всі вони поїдуть саме в Енергодар. Тому питання допомоги тим, хто не дає прорватися на мирні території російсько-терористичним військам, надактуальне. 
Представниця ГФОП «Булава» Олеся Загорулько нагадала, що, крім жінок та дітей, разом з переселенцями можуть приїхати й кримінальні елементи. Тому варто звернути увагу і на охорону правопорядку.
16466134_1860559650882490_1557071011_o
Конкретна пропозиція щодо підготовки до прийому біженців пролунала від Ірини Борисенко: вона готова шукати житло, в тому числі — і в селах. Прийом теплих речей, харчів і ліків буде вестися в Червоному хресті.
Сергій Холод (керівник депутатської групи «Енергодар», ПП «Сильна Україна») запропонував міському голові провести зустріч з керівниками підприємств та підприємцями міста — це буде продуктивніше, ніж з громадськістю. Адже може постати питання розселення переселенців, наприклад, в профілакторіях та гуртожитках.
Катерина Стаценко, представниця ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів» звернулася до учасників наради та озвучила лист потреб від бійців, які зараз знаходяться під Авдіївкою(подробиці ТУТ) Волонтери готові доправили вантаж вже в суботу. 
Олексій Бражнік, ГФОП «Народний захист» також закликав громадськість не залишатися байдужими та торкнувся теми забезпечення нашого місцевого відділення поліції, відсутності патрулювання міста, створення комунального підприємства з охорони порядку. Загалом, багато уваги приділили проблемі якості роботи нашої поліції, освітленості міста, діяльності блокпосту.
На жаль, в результаті наради не було прийнято ніяких конкретних рішень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: