Через Запоріжжя до Києва курсуватиме новий потяг

Общество | 15:09, 26.11.2016
 Поделиться

Поделиться в

Завдяки реконструкції дільниці залізничного полотна Запоріжжя – Комиш-Зоря – Волноваха, яку залізничники провели в цьому році, збільшилася її пропускна здатність. Це дозволило «Укрзалізниці» пустити додатковий потяг на маріупольському напрямку, який користується попитом серед пасажирів. Так, з 22 грудня 2016 року між Києвом та Маріуполем запроваджується курсування швидкого нічного поїзда № 184/183. Він робитиме лише кілька зупинок — у Запоріжжі та Дніпрі. У складі потяга 15 вагонів: плацкартні, купейні та СВ.

Поїзд № 184/183 Київ – Маріуполь категорії «нічний швидкий» курсуватиме з 22 грудня по парних числах через день, відправлення з Києва — о 18:53, прибуття в Маріуполь — наступного дня о 12:20. У зворотному напрямку з Маріуполя поїзд курсуватиме з 23 грудня через день по непарних числах, відправлення — о 17:46, прибуття на станцію Київ – Пасажирський — наступного дня о 12:08.

Квитки на цей поїзд уже найближчим часом будуть доступні на офіційному онлайн-сервісі Укрзалізниці з продажу та бронювання квитків booking.uz.gov.ua, а також у залізничних касах.

Рух реконструйованою в цьому році дільницею Комиш-Зоря – Волноваха на напрямку Запоріжжя – Маріуполь залізничники відкрили на початку листопада. Завдяки реконструкції дільниці її пропускна здатність збільшилася до 23 пар вантажних і чотирьох пасажирських поїздів за добу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: