Буду — не буду: Артем Дубков вже не депутат

Политика | 11:57, 15.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

В Енергодарі пройшла позачергова вісімнадцята сесія міськради. Депутатами було розглянуто 31 питання і 1 додаткове, серед них і про дострокове припинення повноважень депутата Артема Дубкова, про яке він гучно заявив в соцмережах. Щоправда, невдовзі послідувала наступна заява, де він… передумав і готовий надалі нести важку ношу депутатства. Тож доля цього емоційного народного обранця мала вирішитись як раз на сесії.

Перед голосуванням до присутніх в залі депутатів звернувся депутат Запорізької обласної ради Ярослав Грішин (ПП Укроп). Він вибачився за таку «невизначеність» депутата Дубкова, та зазначив, що відмова від депутатства не підлгяє оскарженню. Він закликав енергодарських депутатів голосовути за це  питання. Ну, і взагалі працювати й не прогулювати сесії.

Також Ярослав Грішин заперечив інформацію про те, що колишня гендиректорка КП ПКВ Катерина Хоменко пов’язана з партією «Укроп».

Депутати одноголосно проголосували «за» дострокове припинення повноважень Дубкова. Цікаво, на таке одностайне голосування депутатів вплинула палка промова Ярославав Грішина чи все було вирішено заздалегідь?

Нагадаємо, наступним в депкорпус може зайти Ігор Бессонов. На відміну від Артема Дубкова,  він був на сесії та перебував у доброму гуморі.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: