Брати Капранови розказали енергодарцям про обов’язки письменників

Общество | 21:21, 28.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні до нашого міста знову завітали сучасні письменники  — брати Дмитро та Віталій Капранови. Вони презентували свлю нову книгу — «Майдан: таємні файли».

«Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто платив за Революцію? Як ділили владу переможці?  Хто і чому здав Крим та Донецьк? Яким дивом встояли Одеса та Харків?» — такі питання ставлять в книзі письменники і намагаються дати на них чесні відповіді. А хіба лише вони хотіли б знати правду?

Брати Капранови самі брали участь в подіях на Майдані. Вони бачили Революцію зсередини. Вони впенені: обов’язок письменників — писати книжки про те, що відбувається в суспільстві. «Не можна допустити, щоб люди забували про те, що відбувається сьогодні. Якби у нас були спогади про Голодомор, то хіба можна було нам «втюхати», що ніякого голоду не було? А що ми зараз пам’ятаємо про помаранчову революцію? Скільки є книжок про це? А скільки є книжок про 1991 рік?» — такі питання ставили письменники аудиторії, яка прийшла на зустріч з ними до центральної бібліотеки.

Кигу «Майдан: таємні файли» Капранови назвали «висновком, який зробили самі з свого роману «Забудь-річка»: втрата пам’яті не має повторитись. Тому вони провели власне дослідження, а його висновки виклали в книзі. А от судити про все це будуть вже читачі…

Після презентації письменникам можна було поставити питання, була й автограф-сесія, енергодарці купували книги — Капранови привезли не лише новий роман, а й ті твори, які вже полюбилися читачам. До речі,  далі Віталій та Дмитро помандрують до Маріуполя, а до нас обіцяють повернутися ще.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: