Брат полоненого Панова запросив Президента на зустріч

Политика | 17:40, 24.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

Брат полоненого ФСБ Росії Євгена Панова Ігор Котелянець взяв участь у зустрічі представників різних органів влади, правозахисних організацій та родин політв’язнів Кремля, що відбулася у Комітеті у закордонних справах.

«Сьогодні прекрасний день. По-новому зрушилася з місця ідея закріплення за державою відповідальності по підтримці та звільненню українських політв’язнів. Вона війде у відповідний законопроект та втілиться у майбутній спеціальний координаційний центр. Перемога дня: вдалося передати наше наполегливе запрошення на зустріч Президенту, через заступника голови АП. Бо ми хочемо особистої уваги головної людини в нашій країні, яка приймає рішення. От тепер використані всі способи доступу до Президента. Далі тільки йти з палаткою під будівлю на Банковій» — пише Котелянець в соцмережі.

Нардеп Ганна Гопко — голова комітету у закордонних справах також в соцмережі повідомила про цю зустріч.

«Україна має створити єдиний координаційний центр з питань визволення своїх громадян, незаконно ув’язнених в Росії та на окупованих територіях Криму й Донбасу, а також надати їм спеціальний статус та соціальну підтримку… Учасники зустрічі висловили переконання, що для ефективнішої боротьби за звільнення українців, незаконно утримуваних у Криму, в окупованих районах Донбасу та в Росії, потрібно створити міжвідомчий координаційний центр, а також прийняти спеціальний закон про статусу таких в’язнів. На думку учасників обговорення, це може бути нещодавно внесений Мустафою Джемілєвим законопроект №6700, за умови його доопрацювання. «У будь-якому разі закон, який посилить наші міжнародно-правові позиції у справі визволення наших громадян, а також дозволить виплачувати соціальну допомогу їхнім родинам, потрібно прийняти одразу після парламентських канікул», — домовилися під час зустрічі . «Правозахисники, представники міністерств, парламенту і адміністрації президента мають домовитися про узгоджений текст такого документу, і запустити цей механізм якнайшвидше». Під час зустрічі координатор Об’єднання родичів політв’язнів Кремля Ігор Котелянець передав Ростиславу Павленку листа родичів політв’язнів до Президента України Петра Порошенка із закликом про зустріч і тісну координацію дій у справі визволення українських громадян».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: