Ботулізм атакує Запорізьку область

Общество | 13:57, 29.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

У поточному році в Запорізькій області вже захворіли  на ботулізм 11 чоловік, померлих немає.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, що склалася із захворюваністю на ботулізм,  медики наполегливо радять  виключити з раціону продукти харчування, які потенційно несуть загрозу захворювання на ботулізм:  рибу копчену та в’ялену, копчені м’ясні вироби, консерви, особливо домашнього приготування. У випадку появи симптомів захворювання слід негайно звернутися до лікаря.

У зв’язку з ситуацією, що склалася в Запорізькій області, за ініціативою Держпродспоживслужби України, підтриманою органами влади та органами місцевого самоврядування,  з 01.06.2017 року  діє широкомасштабна кампанія з перевірки торгівельної мережі, закладів громадського харчування, місць несанкціонованої торгівлі рибною продукцією. В рамках епідеміологічних розслідувань  на територіях  працюють робочі комісії. Перевіряється законність функціонування торгівельних точок, додержання умов виробництва, технологічних регламентів, транспортування, зберігання та реалізації продукції,  наявність та достовірність документів, що гарантують якість та безпечність продукції ризику. Разом з представниками Національної поліції проводяться рейдові перевірки місць стихійної торгівлі.

Спеціалісти Держпродспоживслужби проводять серед населення роз’яснювальну роботу з профілактики інфекційних захворювань, захворювань на ботулізм та харчових отруєнь. На цей час профілактичні та обмежувальні заходи тривають.

Джрело: сайт Запорізької ОДА

Фото: Інтернет

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: