Благовіщенець наклав на себе руки через кредит

ЧП | 20:21, 12.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Про це пише видання gazeta.ua

У селі Благовіщенка Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області застрелився 41-річний Валерій Халеп 4 грудня. Напередодні поховав матір. Того ж дня отримав листа від банку про кредитну заборгованість у 100 тис. грн.

— Лист получила старша сестра Валєри, передала брату. Невідомо, на кого був оформлений кредит — на нього чи його дружину. Брали тисяч 10 позики. Може, не платили й такі проценти наросли, — каже місцева мешканка, імені просить не вказувати. — Ввечері Валєра раз вийшов надвір покурити, другий. На третій довго не вертався. Рідні почули хлопок. Ніби хтось на пластикову пляшку наступив. За кілька хвилин його знайшли на вулиці мертвим.

Валерій Халеп працював робочим на току, ремонтував односельцям телевізори. Виховував 14-річну доньку. Дружина поїхала на заробітки в Італію. Застрелився із саморобного пістолета.

— На дулові залишилося його волосся. У поліції казали, якби так близько не приставив до скроні, обійшовся б подряпиною. Сестра звинувачує себе, що віддала йому листа. Батько Валєри не може повірити в те, що сталося, — говорить жінка.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: