Більше не захисник Вітчизни? Іван Морщавка в якості народного мера Енергодара йде на вибори від партії Саакашвілі

Политика | 20:15, 26.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Днями в мережі з’явилось відео, на якому енергодарський депутат від партії «Захисники вітчизни» Іван Морщавка виступає від партії Рух нових сил Міхеїла Саакашвілі і говорить про те, що з цією політичною силою він йде на наступні вибори.

ВІДЕО

Зі сторінки РНС у фейсбуці стало відомо, що 24 серпня в День Незалежності в Запоріжжі пройшов мітинг РНС. «Об 11-00 почався мітинг. Треба зауважити, що сам по собі сквер Яланського ніяк не пристосований для проведення масових заходів. Однак ті, хто затримався на мітинг, а таких налічувалося близько двохсот чоловік, ніяк не пошкодували про тих півтори години. Мітинг відкрив лідер Запорізької обласної організації «РУХ НОВИХ СИЛ Запоріжжя» Вадим Вишинський. Яскравими фарбами і темпераментом запам’яталися виступи … народного мера м. Енергодар Івана Морщавки і керівника Шевченківської районної організації «Рух Нових сил» Олександра Козиряцького. Всього ж виступаючих було більш десятка…

Тобто Іван Євгенович Морщавка був відрекомендований запорізькій громаді як народний мер Енергодара. Ну що ж, будемо знайомі!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: