Безкоштовна чи платна тінь на пляжах Бердянська? Все залежить від вас!

Регион | 18:39, 14.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Раніше ми писали про те, що тінь під стаціонарними грибками на пляжах Бердянська безкоштовна.  Частина команди  ВЭнергодаре.info зараз перебуває у Бердянську. Тож ми перевірили декілька пляжів курортного містечка.

На пляжі біля табору «Красная гвоздика» є навіси. Оплачувати лежання під ними нам не пропонували. Але тут була інша проблема: ніхто не прибирав водорості, що викинуло до берега. Так, вони почали гнити та смердіти.

Зараз місцеві ЗМІ пишуть про те, що в цьому районі водорості вже почали прибирати.

На пляжі, що знаходиться у центрі коси ( зупинка Пошта), розташовані стаціонарні грибочки. Тут також можна відпочивати безкоштовно.

А ось на пляжі «Акваторія-1», який ми відвідали сьогодні, нам запропонували шезлонги, а також заплатити 100 грн. за лежання під тінню. Ми відмовились сплачувати за це, та запропонували викликати поліцію, аби розставити крапки над «і». На що молодий чоловік, який виписував чеки, відповів: що поліція тут не допоможе. Але пішов і більше не повертався.

Тож, відпочивати безкоштовно під стаціонарними грибочками у Бердянську дійсно можливо. Лише іноді потрібно доводити це.

В цілому, Бердянськ комфортне місто для літнього відпочинку. Тим, хто тільки збирається у відпустку, бажаємо гарного настрою і теплого моря!

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: