Без паніки: військові навчання абсолютно безпечні та не впливатимуть на якість відпочинку у Бердянську

Общество | 14:40, 5.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Нещодавно МВС України опублікували інформацію про закриття районів Азовського моря з 1 липня по 1 вересня 2018 року для проведення зенітно-ракетних стрільб та артилерійської стрільби. Ця новина занепокоїла туристів Бердянська.

Як відзначають фахівці, подібні навчання проходять вже третій рік поспіль, вони абсолютно безпечні для мешканців та гостей міста.  Це планові навчання і, як і у попередні роки, вони не впливатимуть на проведення курортного сезону 2018 року в Бердянську.

— Міська влада звертається до громадян та ЗМІ з проханням не поширювати тривожні чутки. Курортний сезон в Бердянську не відміняється: військові навчання не впливатимуть на його проведення та абсолютно безпечні для відпочивальників та мешканців міста — підкреслює секретар міської ради Олексій Холод. — Хочу також відзначити, що розповсюдження такої викривленої інформації є спланованою акцією антиреклами відпочинку в Бердянську. У нас є інформація, що у кількох містах вже розклеєні оголошення про небезпечний відпочинок у Бердянську через проведення навчань. Навчання проходять вже третій рік і лише у 2018-му виник нездоровий ажіотаж. Наголошую ще раз — відпочинок у Бердянську безпечний!

Джерело: сайт Бердянської міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: