Без мера в Енергодарі і кущі не обріжуться

Общество | 21:06, 19.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

На сайті міської ради опублікована інформація про останній прийом громадян міським головою Павлом Музикою, а також — підсумки роботи з громадянами під час зустрічей та інших форм спілкування. 
Так, 18 грудня міський голова приймав громадян з особистих питань. Питання жителів стосувалися призначення субсидій по оплаті комунальних послуг, налагодження роботи системи опалення, надання матеріальної допомоги творчому колективу на придбання сценічного взуття, поліпшення житлових умов, вирішення проблеми бездомних тварин, надання матеріальної допомоги на лікування дитини.
Далі наведена статистика:  скільки прийомів та звернень в різних формах та виглядах  було проведено та прийнято з 1 січня 2017 року, а також — скільки виділено грошей на матеріальну допомогу.  
Але найцікавіша частина публікації стосується результатів всіх отих зустрічей, прийомів та прямих ліній.  Кореспонденти В Энергодаре INFO помітили, що умовно їх можна поділити на дві частини: матеріальна допомога та питання ЖКГ.
По першому пункту: за зверненнями громадян до міського голови було виділено матеріальну допомогу на загальну суму 410 тисяч гривень.
А що з проблем житлово-комунального господарства вдалося вирішити? Відповідь:  налагоджена робота системи опалення у квартирах заявників; надано допомогу у приведенні в належний стан віконних блоків за зверненням пенсіонерки; встановлено поручні при вході в під’їзд і на сходах першого поверху по 4 адресами; проведено обстеження каналізаційного трубопроводу у підвалі будинків за 10 адресами і роботи по ремонту/заміни трубопроводу; налагоджено роботу системи поливу зелених насаджень; проведено обрізку кущів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: