Автопарк ЗАЕС поповнився двома новими легковими автомобілями SKODA

АЭС | 11:20, 26.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

В рамках діючої стратегії розвитку транспортного цеху Запорізької АЕС автопарк підприємства поповнився двома новими легковими автомобілями SKODA.

«У стратегію розвитку транспортного цеху входить поступове оновлення автомобільного парку — списання застарілих автомобілів і придбання нових транспортних засобів. Нові машини економічні, з невеликою витратою палива, що теж важливо. Крім того, автомобілі, які ми сьогодні отримали — комфортабельні, ми хочемо створити кращі умови для нашого персоналу. Працівники нашого підприємства мають на це право, і ми повинні  зробити все можливе, щоб персонал міг цим правом користуватися. Для цього у нас є всі умови. В рамках нової стратегії ми також розглядаємо нашу взаємодію з містом, з органами місцевого самоврядування в частині транспортних послуг»- прокоментував подію генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

Начальник управління виробничо-технічної комплектації ЗАЕС Сергій Сідаш розповів, що автомобільний парк транспортного цеху налічує понад 500 одиниць. Сюди входять автобуси, спеціальна техніка, вантажопасажирські та легкові автомобілі. Їх довгий період експлуатації, а це більше 25 років, вимагає суттєвого оновлення. У 2016 році автопарк поповнили нові автобуси, в цьому році крім легкових автомобілів транспортний цех прийме ще близько 6 одиниць нової техніки — мікроавтобуси, реанімобіль і великі пасажирські автобуси.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: