Атовці обрали кандидатів на радника мера та члена виконкому

Общество | 23:21, 9.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

9 січня атовці Енергодара зібралися для того, щоб обговорити питання, які були поставлені під час останньої зустрічі з міським головою Павлом Музикою. Нагадаємо, це — обрання кандидатів на посади радника міського голови (позаштатного), який би представляв інтереси учасників АТО, а також — для роботи в якості члена виконкому.

Крім того, атовці обговорювали питання активізації участі ветеранів в житті нашого міста. Олександр Баляба зазаначив, що не лише питання отримання пільг цікавлять захисників нашої країни. Атовці незадоволені тим, що відбувається в Енергодарі — з житлово-комунальним господарством, освітою, медициною. Тому варто об’єднуватися теж заради захисту міста, але тепер вже в якості цивільних громадян.

Поки що невідомо, яким чином це  буде відбуватись, адже атовці впевнені: основний об’єднуючий фактор — посвідчення УБД — у них і так є. Багато хлопців вже сьогодні входять в громадські організації. Можливо, варто просто налагодити координацію між існуючими спілками та тими атовцями, які в них не ввійшли, але все одно бажають працювати. Для цього створили координаційний штаб (або ініціативну групу), яка візьме на себе пошук варіантів організації роботи. На сьогодні в ній — 9 осіб. За бажанням до неї можуть включатися й інші.

Що стосується кандидатів на посади, то їх пропонували та обговорювали тут таки. Запропоновані особи теж виступили — розповіли, де служили, чим займаються зараз. В результаті на посаду радника міського голови з питань АТО будуть пропонувати Вадима Ридуна (нині — співробітник ВП ЗАЕС), а до виконкому  — Михайла Гладкова (нині — співробітник ДТЕК, очільник осередку ПП «Національний корпус» в Енергодарі, голова ГО «Побратими»)

Нагадаємо, що після обрання атовцями ці кандиатури мають підтримати депутати міської ради та мер.

Обидві кандидатури були підтримані абсолютною більшістюю голосів присутніх на зборах. Атовці підкреслили, що в разі зайняття відповідних посад обрані побратими мають звітувати перед громадою про свою діяльність, відстоювати інтереси мешканців міста і не забувати, що вони є представниками атовців Енергодара.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: