Alyona Alyona, Алина Паш и мир контента: «Форум лідерів думок» в выходные можно будет посмотреть онлайн, — ПРОГРАММА

Общество | 17:11, 15.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

В эти выходные, 17 и 18 октября, Запорожье уже во второй раз станет главной площадкой для встречи самых известных блоггеров Украины, представителей бизнеса и социальных проектов.
Об этом 061 рассказали организаторы.
"Цей захід — не просто можливість поспілкуватись зі своїми кумирами з соціальних мереж, це місце, куди приходять за знаннями і новим досвідом. Близько 20 годин корисного контенту чекає на запоріжців під час Форуму Лідерів думок. Це лекції та воркшопи зі створення текстів, фото та відео-контенту, просування свого блогу, це обмін досвідом між бізнесами та соціальними ініціативами. Це 10 роліків-візиток провідних громадських організацій міста, це мотивація від тих, до кого прислухаються мільйони", — рассказала соорганизаторка Форума Виктория Петрова..
Форум Лидеров мнений — первая платформа взаимодействия блоггеров, социальных проектов и бизнеса. Из-за новых карантинных ограничений мероприятие пришлось почти целиком перенести в онлайн — теперь послушать выступления спикеров могут все желающие. Трансляция будет проходить на ютуб-канале "Громадського телебачення. Запоріжжя": https://www.youtube.com/user/HromadskeZP и на сайте Форума Лидеров мнений: https://forum-ld.com/.
В offline остались только воркшопы, которые пройдут в европейском зале гостиницы "Интурист" — на них смогут попасть только по 30 человек из числа зарегистрировавшихся ранее (когда еще можно было приглашать до 250 посетителей).
Форум будет проходить в субботу и воскресенье с 10:00 до 19:00, а также останется в записи еще 2 суток после закрытия.

"Сьогодні, як ніколи, людям потрібно натхнення, потрібен приклад, як рухатись далі. Потрібно показати, що усім складно, але є вихід, є куди рухатись. Наш захід збере відомих лекторів, підприємців і блогерів, щоб вони показали зсередини, якою є їхня робота, як вони приймають виклики і як шукають шляхи подолання кризи, — объясняют организаторы Форума, — коронавірус і карантин показав нам дуже багато проблем, ми хочемо бути тією силою, яка покаже — завжди є вихід, завжди є можливість щось змінити чи виправити. Тому ми прийняли рішення — незалежно від обставин, наш Форум відбудеться цієї осені. Ми на своєму прикладі покажемо, як адаптуватись до кризи, і запросимо тих, хто навчить вас це робити у будь-якій сфері.
Наша мета — показати, що блогери, бізнес та громадські організації — це партнери, а, особливо, в умовах кризи вони можуть об’єднуватись та підтримувати людей, підтримувати один одного та створювати абсолютно нові корисні сервіси для своїх клієнтів, — зазначають організатори, — Ми — майданчик, що показує, як бізнеси і блогери можуть об’єднуватися навколо соціальних ідей, як вони можуть на краще перетворювати наш інформаційний простір, як реклама може ставати не нав’язливою і дратуючою, а майже витвором мистецтва. Як люди з мільйонними аудиторіями можуть ставати амбасадорами соціальних змін і впливати на комфорт нашого життя, як комунікація стає рушієм змін".
ПРОГРАММА ФОРУМА

Таймінг
Спікер_ка
Формат
Тема
Локація

17 жовтня

10:00
Маркова Екатерина та Тарас Білка

Відкриття форуму
велика зала ОЦМ

10:15 — 11:50
Валерія Квасневська
лекція
Як закохатись у свій текст: від знайомства до регулярних побачень
велика зала ОЦМ

12:00 — 13:30
Міщенко Андрій
лекція
«Не реклама, а проривні коммуникації"
велика зала ОЦМ

13:40 — 15:10
Грішин Сергій
лекція
«Сила Фейсбука: як інфлюєнсери можуть впливати на зміни в країні»?
велика зала ОЦМ

15:20 — 16:40
Гордієнко Євгенія
лекція
«influence-marketing: як эфективно працювати с блогерами»
велика зала ОЦМ

17:00 -19:00
Бідняков АндрійТелеведучійОлександр ПеданАліна ПашСпівачка, співзасновниця лейблу Bitanga BloodВлад ВолочайКреативний директор студії Kontora, бренда Katacult, поет, автор проекту КрутознавствоДар’я АндрєєваСпівзасновниця SMM-агенства wishdo
Дискусія
"Соціальна відповідальність лідерів думок під час пандемії та кризи"
велика зала ОЦМ

17 жовтня ВОРКШОП

12:00-15:00
Аліна Головльова So.Daze
воркшоп
Stop motion: як з нуля опанувати покадрову анімацію для створення wow — контенту на смартфон
Edison Space

18 жовтня

10:00
Маркова Катя та Бобіно Яна

Нагородження переможців "Школа YouTube блогера"
велика зала ОЦМ

10:30 — 11:50
Світалана Колодій
лекція
"Вліпи за себе. Як зробити голосування модним в Україні"
велика зала ОЦМ

12:00 — 13:20
Евгений Величев, banda agency
лекція
«Що робити коли ні бе ні ме з брендингом»
велика зала ОЦМ

13:30 — 14:50
Віннічук Наталія
лекція
"Як роскачати свій телеграм канал"
велика зала ОЦМ

15:00 — 16:30
Давіденко Ганна
лекція
"Навіщо зіркам соціальний піар та як з ним працювати?"
велика зала ОЦМ

17:00 — 19:00
Альона Альона, співачкаАртем Албул Автор та ведучий YouTube-проекту "Клятий раціоналіст"Максим Щербіна, сценарист Телебачення ТоронтоСергій Грішин, журналіст, медіаменеджер, головний редактор каналу «Ісландія»………………………………………………………
Дискусія
"Україномовний контент"
велика зала ОЦМ

18 жовтня ВОРКШОПИ

11:00 — 13:45
Максименко Катерина
воркшоп
"Мобільна фотографія"
європейська зала Intourist

14:00- 16:45
Стаська Падалка
воркшоп
"Як написати крутий текст (і не збожеволіти)"
європейська зала Intourist

17:00 — 20:00
Оксана Піддубна
воркшоп
«Один смартфон замість цілого продакшену: як робити якісний відео-контент»
європейська зала Intourist

Напомним, Форум Лидеров мнений — это первый в Украине площадка взаимодействия социальных проектов, бизнеса и блоггеров. Впервые прошел в прошлом году и собрал более 3000 посетителей. Мероприятие состояло из 4 зон — главная сцена, лекторий, воркшопы и выставочная зона бизнесов и общественных организаций. Партнером Форума выступила AirAcademy — единственный в Украине официальный партнер YouTube. На главной сцене выступили Алексей Дурнев, Татьяна Пренткович, Янина Соколова и Роман Скрыпин. Как это было, смотрите в фоторепортаже 061.

Форум Лидеров мнений и проект "Школа YouTube блогера" реализуются при поддержке Агентства США по международному развитию (USAID)
Источник: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: