Акція «Новорічний подарунок для бійця» в закладах освіти добігла кінця

Общество | 21:24, 22.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні забирали «Новорічні подарунки для біця» в навчальних закладах Енергодара — тих, які побажали передати святковий вантаж волонетрами ГО «Передова». Адже багато шкіл та садочків нашого міста мають своїх «підшефних» бійців з числа татусів або випускників, яким подарунки поїхали поштою.

Волонтерський бусик заїхав сьогодні в наступні «пункти забору подарунків»: ЕНВК №1, ЕЗОШ №2, ЕБГ «Гармонія», ЕНВК №5 та садочки — №№8 та 13.

Передали волонтерам і ще пару «мільйонів залізних грошей» — в рамках акції «Залізний мільйон». До речі, у навчально-виховному комплексі номер 5 передача мільйона відбувається вдруге!

Виїхали і сьогодні за межі міста — в Нововодяному теж чекали діти та дорослі, щоб передати гуманітарний вантаж в зону АТО.

Нагадуємо, волонтерський виїзд на передову відбудеться напередодні Нового року — 30 грудня.

ГО «Передова» пропонує енергодарцям долучитися до приготування смаколиків для фронтовиків і оголошує акцію «Олів’єшка для бійця». Волонтери будуть приймати для перетворення натрадиційний новорічний салат продукти: інгредієнти перераховувати не будемо, бо вони всім відомі. Тел. для довідок 0662531083.

Дякуємо за постійну активну участь в благодійних акціях заклади освіти! #подарунок_для_бійця

Разом переможемо!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: