В Запорізькій ОДА пройшов молитовний сніданок

Общество | 21:55, 3.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

За доброю традицією в облдержадміністрації відбулися біблійні читання у рамках Національних молитовних сніданків. У заході взяли участь єпископ Запорізький і Мелітопольський Української православної церкви Київського патріархату владика Фотій, представники різних релігійних конфесій. Долучилася до читання голова облради Григорій Самардак, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, керівники департаментів та управлінь ОДА .

Під час молитовного сніданку учасники читали Біблію, священослужителі ділилися Словом Божим, роздумами та коментарями.

Єпископ закликав молитися за Україну, її майбутнє, дітей та її захисників.

Керівники церков взяли на себе завдання підтримувати обласну владу у своїх молитвах та наголосили на важливості  починати з молитви та читання Слова Божого кожен день.

Представники церкви також  передали керівництву облдержадміністрації примірники Біблії українською мовою в перекладі Патріарха Філарета.

Слід додати, що Національні молитовні сніданки — традиція багатьох демократичних країн світу. Вже більше 60 років вони проводяться в США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що цей захід сприяє духовному єднанню й порозумінню провідних політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів з усього світу.

А в Енергодарі у сесійній залі висять дві ікони.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: