8 з 34: для продовження 15 сесії міськради не набрався кворум

Политика | 12:20, 18.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Цього разу в «прогульщики» записалися депутати з «Опозиційного блоку», «Захисники Вітчизни» та «Укроп». З депутатської групи 15+ прийшло 8 осіб. Не було і міського голови Павла Музики — до речі, цей факт активно обговорювали присутні в залі народні обранці. Головуючий — секретар міської ради Олег Гордевич — пояснив, що очільник Енергодара у відрядженні.

А питань на порядку денному було всього два: розгляд «тарифної» петиції та зміни в складі виконавчого комітету.

Раз вже журналісти все одно прийшли на сесію, то депутати вирішили не лишати їх без роботи: Сергій Холод, Анатолій Анохін та Сергій Хоролець зайняли місця в президіумі та дали пояснення. В першу чергу — щодо легітимності мера та призначення його заступників, а тому і гетьусіх рішень міської ради. Потім — про депутата-вже не депутата Валерія Пушкарьова: Сергій Хоролець запевняє, що голосувати минулого разу, тобто 30 серпня, мав вже Вадим Анзін. Про тарифну боротьбу говорив Анатолій Анохін: цього разу він продемонстрував таки  примірник проекту рішення про скасування підвищення тарифів, датований травнем. Але чому питання не було винесено на розгляд сесії, власне, і питати не було в кого.

Так, замість сесії пройшла невеличка політінформація. Крім того, директорка центру допомоги учасникам АТО Катерина Стаценко заявила про те, що з 23 червня через патронатну службу міського голови намагається провести зустріч з мером з приводу виділення землі учасникам бойових дій. Безрезультатно.

Взагалі, остання прес-конференція міського голови проходила в Енергодарі в березні. Більше у журналістів не було нагоди поспілкуватися з владою міста, а питань накопичилось дуже багато.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: