6 по 200: як запорізькі абітурієнти впорались із ЗНО

Регион | 13:44, 25.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

За кількістю учасників ЗНО, що отримали 200 балів за виконання сертифікаційних робіт з предметів зовнішнього незалежного оцінювання, Запорізька область посіла 9 місце разом із Вінницькою, Сумською, Чернівецькою (у 2015 році — 7 місце, у 2016 році — 8 місце, у 2017 році – 3 місце).

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, із шести 200-бальників – один випускник минулих років, по одному — випускники запорізьких  загальноосвітніх закладів: гімназії № 6, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 103, колегіуму «Елінт», а  також по одному випускнику з територій області:комунального закладу «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Веселівської селищної ради, Бердянської гімназії № 3 «Сузір’я» Бердянської міської ради.

Найбільше балів на тестуванні отримано з хімії (троє учасників), по одному – з біології, історії України та математики.

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного тестування з’явилися результати ЗНО з усіх предметів. Учасники можуть ознайомитися з результатами тестування, картками результатів і скан-копіями своїх бланків відповідей. Картки результатів і бланки відповідей з історії України, географії, фізики та хімії також розміщено на інформаційних сторінках.

У Центрі також повідомили, що таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень за шкалою 1-12 балів опубліковано на сайті Українського центру в розділі «Предмети ЗНО».

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: