5 закладів освіти нагороджено золотими медалями міжнародної виставки

Общество | 08:28, 26.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Начальник управління освіти Світлана Букреєва на своїй сторінці в соцмережі повідомдляє, що днями освітяни міста взяли участь у IX Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» — єдиному професійному форумі освітніх і наукових інновацій в Україні. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів та аспектів упровадження сучасних технологій і методик безпосередньо в навчальний процес. На форум були запрошені навчальні заклади різних рівнів і форм власності, наукові установи, навчальні центри, органи управління освітою, видавництва, фонди, підприємства і фірми, що працюють на теренах освіти, міжнародні установи і підприємства.

У виставці взяли участь навчальні заклади із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн. Запорізьку область представляли 34 учасники. Найбільше перемог здобули освітяни нашого міста. Золотими медалями міжнародної виставки нагороджено 5 закладів міста Енергодара:

— Науково-методичний центр управління освіти Енергодарської міської ради;
— Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7;
— Енергодарський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Горобинка» № 14;
— Енергодарський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» № 9;
— Енергодарський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Ромашка» № 10.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: