В енергодарській інклюзивній школі працюватиме подарунок Порошенко

Общество | 11:47, 9.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

5 грудня на сторінці очільниці управління освіти Світлани Букреєвої з’явився допис:

Сьогодні дружина Президента України Марина Порошенко та заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей відвідали Запорізьку область з робочою поїздкою. Дружина Президента вручила гусеничні сходові підйомники для інклюзивних шкіл та ознайомилася з презентацією інтерактивної карти інклюзивних шкіл Запорізької області. Заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей провів робочу зустріч з очільниками освітян та вручив високі нагороди за результатами Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті -2017».

 

Із десяти закладів та установ освіти Запорізької області, нагороджених золотими медалями (а це перші місця), – п’ятьма золотими медалями відзначено освітян міста Енергодара: Науково-методичний центр управління освіти, ЕНВК №9, ЕЗОШ №7, ДНЗ №14, ДНЗ №10. Заступник Міністра освіти і науки передав подяку освітянам нашого міста за високі досягнення в інноваційній роботі. Я пишаюся Вами, шановні педагоги, ціную ваш педагогічний талант. І мене переповнює гордість за педагогічні та учнівські колективи освіти міста.

Один з гусеничних підйомників був призначений для енергодарської школи №6. І на «чарівній» сесії 7 грудня депутати одноголосно підтримали проект рішення  щодо прийняття цього подарунку від першої леді України в комунальну власність.

Фото: офіційне інтернет-представництво Президента України Петра Порошенка

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: