В Енергодарі планують капітальний ремонт доріг

Общество | 07:11, 15.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

В мерії пройшла робоча нарада з питання проведення ремонту вуличних доріг . Участь у ній взяли представники ВП «Запорізька АЕС», ДТЕК Запорізька ТЕС, а також приватні підприємці, які займаються транспортними перевезеннями по місту.

_MG_4913

Всього планується відремонтувати 13 ділянок доріг по проспекту Будівельників, проспекту Енергетиків, вулицях Молодіжній, Воїнів-Інтернаціоналістів, Українській, Лісовій. В ході робіт будуть враховані всі недоліки, у зв’язку з чим планується повністю перекривати ділянки доріг при ремонті. 

Розпочати ремонтні роботи стане можливо після виділення бюджетних коштів рішенням міської ради. Передбачено нанесення розміток, пішохідних переходів, заміна дорожніх знаків, а також установка чотирьох зупинок автотранспорту: по вулиці Курчатова (близько УКВ), по вулиці Лісовій, біля ЕЗОШ №4 і по вулиці Молодіжній, 105.

Що стосується реконструкції вулиці Української, планується провести роботи по розширенню дороги на 3 метри, а також облаштувати під’їзди до розташованих на вулиці торгових об’єктів. Всього заплановано провести капітальний ремонт 13 дорожніх ділянок, з них 4 дороги — за рахунок субвенції по зоні спостереження, 9 — з бюджетних коштів.
Заступник міського голови  Василь Разводов також повідомив, що перехрестя вулиць Молодіжна — проспект Енергетиків — автодорога на ВП «Запорізька АЕС» планується прийняти в комунальну власність міста з балансу ВП «Запорізька АЕС». Обов’язкова умова для цього — благоустрій та капітальний ремонт вказаної ділянки дороги.

Джерело: сайт міської ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: